Son Dakika Haberler

ÖDÜLLÜ YAZAR GÜNDEM ÖZEL’DE

ÖDÜLLÜ YAZAR GÜNDEM ÖZEL’DE
Okunma : 94 views Yorum Yap

 

Ödüllü yazar ve başarılı müzisyen Doğan Özcan yoğunluğu sebebiyle ertelediği TV programı tekliflerini değerlendirdi ve Gündem Özel’de Cihat DÜNDAR’ın konuğu oldu.

Kanal 34 ekranları Gündem Özel programında Cihat DÜNDAR’ın konuğu olan Doğan Özcan Yılın Şiir Kitabı ödülü verilen Zaman Makinesi Yanıkları isimli kitabı ve müzik kariyeri üzerine açıklamalarda bulundu.

Yaşamı boyunca kendini tek bir alan ile sınırlandırmayan, her fırsatta kendini geliştiren yetenekli yazar ve müzisyen Doğan Özcan yeni çalışmalarının da müjdesini verdi. Öykü kitabı ile tekrar okurunun karşısına çıkacak olan Doğan Özcan yeni bir şiir kitabı daha hazırlıyor ve hazırlık yaptığı çalışmaları arasında ilgi duyduğu tür olan korku ve gerilim de yer alıyor. Çok yönlülüğü ile okurlarına İlham olan Doğan Özcan aynı zamanda okumaya da aşık biri. Üçüncü üniversiteyi bitiren Özcan okumaya devam etmeyi planlıyor ve tüm yoğunluğuna rağmen beste yaparak müzik kariyerini, belgesel çekerek yönetmen kimliğini ön plana çıkarıyor.

Haftanın iki günü özel bir mekânda binlerce dinleyicisi için sahne alan Doğan Özcan’ı sosyal medyadan kolayca bulabilir, kitaplarını internet üzerinden temin edebilirsiniz.