Son Dakika Haberler

MERSİN’DE SAĞLIKÇIDAN İZİN GÜNÜNDE VEFA ÖRNEĞİ

MERSİN’DE SAĞLIKÇIDAN İZİN GÜNÜNDE VEFA ÖRNEĞİ
Okunma : 62 views Yorum Yap

MERSİN’DE SAĞLIKÇIDAN İZİN GÜNÜNDE VEFA ÖRNEĞİ

Mersin’de kaza yapan motosiklet sürücüsüne izin gününde müdahale eden sağlık çalışanı taktir topladı. Yardıma koşan sağlıkçı üşüyen yaralıya tişörtünü çıkarıp örttü.

Piknikten dönerken kaza yapan motosiklet sürücüsünü gören ambulans şoförü hemen yardıma koşarken, üşüyen yaralıya tişörtünü çıkarıp örtmesi dikkat çekti. Kaza anı güvenlik kamerasına yansırken sağlık görevlisinin hareketi takdir topladı.

Kaza, önceki gün Erdemli ilçesine bağlı Limonlu Mahallesi Burç alanı mevkiinde Mersin- Antalya D-400 karayolunda meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Mehmet Öcal idaresindeki 33 AET … plakalı motosikletle seyir halindeyken, yay geçidini geçen bir otomobilin aniden fren yapması sonucu dengesini kaybederek düşerek yaklaşık 25 metre savruldu. Kaskı olması nedeniyle başından darbe almayan ancak yaralanan motosiklet sürücüsüne çevredekiler yardım etti. Bu sırada arkadaşlarıyla izin gününde piknikten dönen özel bir hastanede ambulans şoförü olarak görev yapan 25 yaşındaki Müslüm Zorlu kazayı fark edip yardıma koştu. Yaralı şahsın başının altına bir şey koyup oynatmadan ambulans bekleten Zorlu, üşüyen yaralı içinde üzerine örtecek bir şey bulamayınca tişörtünü çıkarıp örttü. Zorlu’nun bu hareketi takdir toplarken, yaralı ambulansla hastaneye kaldırıldı.