Son Dakika Haberler

BÜYÜKŞEHİR VE TARSUS BELEDİYESİ YETKİLİLERİ, SAYKÖY’DE BÖLGE MUHTARLARIYLA BULUŞTU

BÜYÜKŞEHİR VE TARSUS BELEDİYESİ YETKİLİLERİ, SAYKÖY’DE BÖLGE MUHTARLARIYLA BULUŞTU
Okunma : 135 views Yorum Yap

BÜYÜKŞEHİR VE TARSUS BELEDİYESİ YETKİLİLERİ, SAYKÖY’DE BÖLGE MUHTARLARIYLA BULUŞTU

 

 

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Tarsus Belediyesi yetkilileri, muhtarlarla buluşmaya devam ediyor.

 

 

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi ve Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Ali Uyan, Büyükşehir ve Tarsus Belediyesi bürokratları ve Meclis üyeleri ile birlikte Sayköy’de bölge muhtarlarıyla buluştu. CHP Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin’in de katıldığı toplantıya Sayköy, Taşkuyu, Dedeler, Kerimler, Sarıveli, Cin, Çiriştepe, Tepeköy, Taşçılı ve Karadiken Mahalle muhtarları katıldı.

 

 

 

MESKİ Doğu İşletmeler Daire Başkanı Önder Yandımata, Büyükşehir Koordinasyon Şube Müdürü Soner Yetgin, Tarsus Belediyesi Bürokratları ve azalarında hazır olduğu ziyaretlerde konuşan Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Ali Uyan, “Merkez Mahallelerimizde başlattığımız muhtar ziyaretlerimizi kırsalda da yapıyoruz. Bugün kırsal mahallelerimizde ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

Bu dönem, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer ve Tarsus Belediye Başkanımız Sayın Ali Boltaç, uyum içerisinde güzel çalışmalara imza atacaklar. Tabi mahallelerimize hizmetlerin gelmesi noktasında siz değerli muhtarlarımızın da önemli bir yeri var. El birliği içerisinde, merkez mahallelerimize olduğu gibi bağlı mahallelerimize de Belediyelerimizin hizmetleri ulaşacaktır. Bugün toplantıya katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum “ dedi.

 

 

 

CHP İlçe Başkanı Selahattin Şahin’de, seçimlerin tamamlanmasıyla başlayan yeni dönemde Büyükşehir Belediyesi ve Tarsus Belediyesi’nin güç birliği yaparak kırsal mahallelere de altyapı hizmetlerinin yanı sıra sosyal amaçlı projeler gerçekleştireceğini vurguladı.

 

 

 

Toplantıda sırayla söz alan muhtarlar mahallelerinde gördükleri eksiklikleri ve vatandaşların beklentilerini dile getirdiler.