Son Dakika Haberler

TARSUS BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI BAŞLADI

TARSUS BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI BAŞLADI
Okunma : 165 views Yorum Yap

TARSUS BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI BAŞLADI

Tarsus Belediyesi işçi alımı için 1 Haziran 2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Mersin iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Tarsus Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere aşağıda belirtilen mesleklerden bay bayan toplam 100 işçi alımı yapacak.

Tarsus Belediyesi işçi alımı başvuruları başladı ve 6 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen başvuru ekranına ait linke tıklamaları ve açılan sayfa üzerinde yer alan ilgili meslek kodunu tıklayarak başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Peki, Tarsus Belediyesi hangi mesleklerden işçi alımı yapacak? Belirtilen mesleklere göre istenilen başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

İŞÇİ ALIMI KADRO DAĞILIMI
Tarsus Belediye Başkanlığı’nda işe alınmak üzere;

83 beden işçisi,

2 beton ve betonarme kalıpçısı,

2 şoför

1 elektrik Ark kaynakçısı

1 inşaat boyacısı

1 silindir operatörü

2 betonarme demircisi

2 sıvacı

2 fayans seramik ve karo döşemecisi

1 oto tamircisi

1 duvarcı

1 tornacı ve 1 kepçe operatörü olmak üzere 13 farklı meslekten 100 işçi alımı yapacaktır.

İŞ BAŞVURU İŞLEMLERİ
Bu belirtilen mesleklere ilişkin aranılan İŞKUR başvuru ekranı için aşağıda link verilmiştir Bu ilanlara İŞKUR üzerinden hemen online başvuru yapmak ve başvuru şartlarını öğrenmek için;

1- Öncelikli olarak Buraya TIKLAYINIZ

2- Açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’İşyeri Unvanı’’ kısmına aynen ‘’ TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI’’ yazıp, sağ alt köşede bulunan ARA butonuna basınız.

3- Açılan sayfada aranan mesleklerle ilgili bir liste yer almaktadır. Bu belirtilen ilgili mesleğin üzerine tıklayınız. Ve ardından İŞKUR’a başvuru işlemlerinizi tamamlayınız.