Son Dakika Haberler

Onlar Hem Ruh İkizi Hem de Ödüllerin Sahibi

Onlar Hem Ruh İkizi Hem de Ödüllerin Sahibi
Okunma : 215 views Yorum Yap

Onlar Hem Ruh İkizi Hem de Ödüllerin Sahibi

X Türkiye Ödülleri her sene olduğu gibi bu sene de gösterişli bir organizasyonla gerçekleşti. Başarılı isimlerin katılımı ile gerçekleşen gecede birbirinden ünlü isimler alanlarında gösterdikleri başarı ile ödüllendirildi. Edebiyat, sanat, sağlık, medya ve iş dünyasının ünlü simalarının bulunduğu gecede Yılın En İyi Unisex Kuaförü ödülünün ödülünün sahibi Ceyhun Işık oldu. Başarıları ile ilham verdiği eşi Münire Işık ise Yılın En İyi Çıkış Yapan Make-up Artisti ödülünü aldı. Duygularını dile getiren Münire Işık şu sözleri dile getirdi:

Her biri birbirinden kıymetli, kendi alanında başarılı ve kendini kanıtlamış isimler ile aynı sahneyi paylaşmak büyük bir onur. Öncelikle burada olmamda çok büyük emeği olan sevgili eşim Ceyhun Işık ve kızım; bu ödül sizin. Çok teşekkür ederim”

X Turkey Awards muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleşen ve 11 ili etkisi altına alarak tüm Türkiye’yi derinden sarsan depremi de unutmayarak kayıpları anan önemli gecede Yılın En İyi Unisex Kuaförü ödülünü alan Ceyhun Işık başarısının sırrı için hedefine odaklanmak dedi ve devam etti:

Bu mesleğe ilk başladığımda sevmiyordum. Haftasonu yok, tatil yok niye sevesin ki? Daha sonra insanların mutlu bir şekilde ayrıldığını görünce sevmeye başladım. İnsanlar mutlu oldukça daha çok severek çalıştım. Bugün de Enes Bey beni çok mutlu etti. Çıtayı çok yükseltti, daha çok çalışacağız artık.”

Farklı gazeteleri temsilen gecede bulunan basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ödüllü çift daha sonra gece için hazırlanan özel şovları seyrederek ödül töreninden ayrıldı.