Son Dakika Haberler

KONUMUZ TARSUS İDMAN YURDU VE BAŞKAN DR. HALUK BOZDOĞAN

KONUMUZ TARSUS İDMAN YURDU VE BAŞKAN DR. HALUK BOZDOĞAN
Okunma : 558 views Yorum Yap

KONUMUZ TARSUS İDMAN YURDU VE BAŞKAN DR. HALUK BOZDOĞAN

TARSUS İDMAN YURDU’NA İŞ ADAMLARI, STK’LAR NEDEN SAHİP ÇIKMIYOR? 

Merhaba değerli okurlarımız bu haftaki köşe yazımız; her zaman olduğu gibi gerçekleri konuşmak olacak. Yazımızı sonuna kadar okumanız bizim için kıymetlidir.

Tarsus İdman Yurdu ve Başkan Dr. Haluk Bozdoğan…

Günlerdir hatta haftalardır şaşkınlıkla izlediğimiz görüntü artık mide bulandırmaya başladı. Başarı olunca büyük başkan, başarısızlık olunca İdman Yurdu’na siyaset bulaştırma bu ne yaman çelişki?!

Aslında bakıldığında at gözlükleri bir kenara bırakılırsa gerçekten gerçekleri görmek mümkün olacak. Mesela nedir bu gerçekler? Tarsus İdman Yurdu için bu güne kadar varını yoğunu ortaya koyan bir Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan var. Bunun için her şeyini ortaya koyan bir başkan var ama yine tek suçlu Dr. Haluk Bozdoğan oldu. Onca fedakarlık yaparak takıma sahip çıkan Bozdoğan’a yapılan bu vefasızlık nedir? Adam karışmıyorum diyor HAKLI, sürekli fedakarlık yap, ver ver ver ver ver ama bir verme anana çoluğuna çocuğuna her türlü küfür etsinler.. Bunun için mi versin? bunun için mi daha fazla küfür ve hakaret edilsin. Bunun için mi hala destek olmalı? Her şey bu kadar basit mi? Herkes gururlu, onurlu Sayın Dr. Haluk Bozdoğan gurursuz mu? Gerçekleri görmek lazım. Ver başkan ver ver ver ki sana sahtekar desinler, yalancı desinler. Sen ver, verdikçe daha çok sövsünler. Böyle olmaz bu insanlığa yakışmaz, sırf Cumhuriyet Halk Partisi ‘nin Belediye Başkanı diye etmediğinizi bırakmadınız. Geçmiş dönemleri biz çok iyi BİLİYORUZ yapılan haksızlıkları da çok iyi biliyoruz. O gün ses çıkarmayanların bu gün sesleri kısılasına kadar bağırmalarını çok iyi anlıyor, biliyor ve görüyoruz. Son 4 yıldır Tarsus İdman Yurdu üzerinden kimlerin siyaset yaptığını çok çok iyi gözlemliyoruz. Oyun kuranların bu işin sonunda yine MAT olacağını da biliyoruz, bu yüzden lafı fazla uzatmadan Tarsus’ta bunca ‘’oda başkanları, STK başkanları, siyasi parti temsilcileri, iş insanları, milletvekilleri’’ varken bu güne kadar Sayın Dr. Haluk Bozdoğan’ın yaptığının (yüzde) %1’ini yapmışlar mı diye sorgulanmalıdır. Başkan Bozdoğan’ın takım için verdiği emek göz ardı edilmemelidir. Yaşanan bu olumsuz süreçte suçlu Başkan Bozdoğan olarak görülmemelidir. Bu kentte takıma destek vermesi gereken nice insanlar varken bu olumsuz durum başkana yıkılmamalıdır. Onun verdiği desteği zamanında veremeyenler suçlanmalıdır.