Son Dakika Haberler

DÜRÜST İNSANLAR KAZANMAYA DEVAM EDECEK !

DÜRÜST İNSANLAR KAZANMAYA DEVAM EDECEK !
Okunma : 243 views Yorum Yap

DÜRÜST İNSANLAR KAZANMAYA DEVAM EDECEK !

Merhaba sevgili okurlarımız sizlere bu hafta gündemi sarsacak köşe yazımızla başlayacağız.

Dürüst insanlar kazanmaya devam edecek diyoruz bunu sokakta, kahvehanelerde, halkın içinde görüyoruz.

Ah doktor ah yine kazanacaksın çünkü halk sana inanmış bu halk sana aşık.. 33 yıl doktorluk yapmışsın kredi çekmişsin kıyıda köşedeki paranla araba almışsın olmadı doktor! Koskoca Belediye başkanısın keşke at alsaydın olacak iş mi yaptığın yıllarca milletin derdini dinlemişsin dertlerine derman olmaya çalışmışsın tüm kazancını halkına dagıtmışsın bir de araba alacaksın tabiki araba alacaksın çünkü sen bu halkı temsil ediyorsun bu halk senin çalmadığını çaldırmayacağını bildiği için destek verdi. Rahat ol doktor bu halk seni tanıyor ve dürüst olduğunu bildiği için tekrar KAZANACAKSIN. Yok aday olmayacakmış yok kazanamazmış yok görüşemiyorlar. Bunu söyleyen arkadaşlarda iyi biliyor ki Doktor Haluk Bozdoğan olmadan seçim kazanayacaklarını birileri gelip görüşüp senden ne rantları istediğini çocuklarına iş istedigini herkes biliyor. Senin dürüstlügünü bunlarda biliyor ama malesef işine gelmiyor.

Ah doktor ah bende başkalarının köşe yazılarını alıp kopyala yapıştır yapmak isterdim ama malesef bunu yapmayacağım sokaktakiler HALKIN SESİ olarak buradan söylemeye takipçilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.
Ayrıca sanmaki eleştirmeyeceğiz tabikide eleştireceğiz ama çamur atarak iftira atarak değil..

Yolumuz bozuk, çöpümüz alınmıyorsa, parkımız temizlenmiyorsa buradan halkımızın problemlerini tabiki de söyleyeceğiz zaten halk başka ne ister ki.

Olmadı bu Doktor niye bu kadar şeffafsın!
Anlamıyorum, şehrin önemli noktalarına neden belediyenin GELİR GİDER tablosunu astın anlamadım bir türlü 90 milyon borcu neden ödeyip kasada artı para yarattın.

Olmadı Doktor çalmadın çaldırmadın işte bu yüzden birdaha KAZANACAKSIN…