Son Dakika Haberler

CHP İLÇE BAŞKANI AV. OZAN VARAL, SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

CHP İLÇE BAŞKANI AV. OZAN VARAL, SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ
Okunma : 104 views Yorum Yap

TARSUS, HAK ETTİĞİ DEĞERİ VE ÖNEMİ CHP İKTİDARINDA GÖRECEK!”

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, gezi ve ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor. Kahvehanelerden köylere, ev ve işletme ziyaretlerinden STK’larla buluşmaya kadar toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelen Başkan Ozan Varal, emeği ve alınteriyle ayakta kalmaya çalışan sanayi çarşısı esnaflarını da ziyaret etti.

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik dar boğaz nedeniyle sanayi çarşısı esnafının sıkıntıda olduğunu belirten Başkan Ozan Varal, “82 Evler mahallemiz sınırlarında yer alan Sanayi Çarşısının değerli esnaflarını ziyaret ettim. Suni gündemlerle bazı şeyler saptırılmaya çalışılsa da Tarsus’ta tek gündemin yalnızca geçim olduğunu bir kez daha gördük. Hayat pahalılığı nedeniyle her kesim dertli!” ifadelerini kullandı.

Girdi maliyetlerinin arttığı, akaryakıt fiyatlarının altından kalkılamaz hale geldiği ve özellikle elektrik faturalarının her ay katlandığı bu dönemde esnafların tepkili olduklarına vurgu yapan CHP İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, “Evet esnaflarımız, sabahın ilk ışıklarından yeri geldiğinde gece yarılarına kadar çalışmasına rağmen istediği geliri elde edememenin, giderlerini karşılayamamanın derdinde.

AKP’den umutlar kesilmiş! Ülkeye zarardan başka bir şey vermedikleri görülmüş. Milletin isteği hemen seçim.

Şunu bir kez daha dile getiriyorum. Tarsus hak ettiği önemi ve değeri ilk seçimler sonunda milletin iktidara gelmesinde görecek.

Her zaman esnafımızın yanında, halkın içinde olmayı sürdüreceğiz. Esnafımızı koruyacak, onları yalnızlığa terk etmeyeceğiz. İktidarımız; emekçinin, esnafın, çiftçinin, gençlerin iktidarı olacak” diye konuştu.