Son Dakika Haberler

BAŞKAN DR HALUK BOZDOĞAN YİNE YAPTI YAPACAĞINI!

BAŞKAN DR HALUK BOZDOĞAN YİNE YAPTI YAPACAĞINI!
Okunma : 278 views Yorum Yap

BAŞKAN DR HALUK BOZDOĞAN YİNE YAPTI YAPACAĞINI!

Merhaba sevgili okurlarımız halkın sesi33 olarak haftalık köşe yazılarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftalar Tarsus Belediye Başkanı Başkanı Dr Haluk Bozdoğan’nın yapmış olduğu hizmetleri ve sizlerden gelen mesajları halkın sesi olarak dile getirmeye devam ediyoruz.

Bildiğiniz üzere ülkemizde ekonomik olarak zor süreçten geçiyoruz döviz almış başını gitmiş piyasada her geçen gün zamlar hat safhada vadandaşın alım gücü düşüyor ve bunun gibi pek çok şey zamlanıyor peki en çok tüketilen Ekmek fiyatları ne durumda.

Belediye ekmek fırının önünde her geçen gün kalabalığın giderek arttığı gözlemlendi. Çünkü vatandaşın alım gücü zayıfladı. Ekmeğe una süte zam geldi. Peki Bizim Halkçı Belediye Başkanımız Dr. Haluk Bozdoğan ne yaptı?

Tarsus’ta Belediye ekmeğine olması gerekenin altında bir rakamla yani sadece 5 kuruş zam yaptı. Yahu arkadaş artan maliyetlere rağmen 5 kuruş zam zararına Belediye ‘nin tüm imkanlarını Bizim Doktor en zor günleri yaşadığımız bu süreçte yine HALKIN’ dan yana kullandı.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan
Mevcut belediye ekmek fırınını yenileyecek ve şehrimize yeni bir ekmek fırını daha kazandırıcak.

ARTIK Köylere ekmek satışı da yapılacak.

Bir çok merkezi yer ve yoksul vatandaşların bulunduğu bölgelere daha fazla ağırlık verilecek orada farklı ekmek noktaları kurularak çocukların yatağa aç girmesi önlenecek.

İşte bizim Dr Haluk Bozdoğan yine yaptı yapacağını.